O nas

 we love what is unique and special. fashion is art.

WONDERS zrodził się z pasji dzielenia się pięknem i promowania najwyższej jakości. Wierzymy, że niszowość jest prawdziwym luksusem. Chcemy razem z Wami celebrować codzienność i nauczyć się dostrzegać wyjątkowość każdej chwili.

 

WONDERS to autorski zbiór niezwykłości - rzeczy pięknych i ponadczasowych, wykonanych z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Za każdą z nich stoi pasja, kunszt oraz czułość projektantów i rzemieślników. To rzeczy starannie wyselekcjonowane i tylko takie, którymi same chciałybyśmy się otoczyć. W tym subiektywnym wyborze znalazły się produkty niszowych, ciekawych marek z całego świata – od Kalifornii, przez włoskie i francuskie manufaktury, po Japonię.

Ważna jest dla nas przede wszystkim jakość, ponadczasowość i świadome wybory w zgodzie ze sobą. Cieszymy się gdy zadowoleni klienci wracają do naszego butiku i pragniemy aby czas spędzony u nas był przyjemnością. Ubrania, akcesoria i przedmioty marek zebranych w ramach WONDERS są opowieściami nie tylko o poszukiwaniu idealnej formy, proporcji, charakteru, ale też historiami ludzi, którzy je tworzą.

Piękne idee realizują się w pięknych przedmiotach, których zadaniem jest podkreślać osobowość i oryginalność ich właścicieli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl